Lalka Barbie jako prezent dla dziewczynki

Najpopularniejszą lalką na świecie jest Barbie. Podbiła ona serca dziewczynek kilkadziesiąt lat temu i od tej pory stanowi bestseller na sklepowych półkach. Jej producenci stworzyli wiele różnorodnych z nią serii, dając możliwość dzieciom zabawy w prawdziwe życie. Bowiem można wyróżnić lalkę Barbie karierowiczkę, pilotkę, strażaczkę itp. Do tego dodana została lalka Kena oraz jej przyjaciółek. Jej fanki szczególnie więc wyczekują nowości i nowych propozycji w tym zakresie. Ponadto stanowi ona sprawdzony prezent, z którego ucieszy się z pewnością każda mała dziewczynka.

Jaki serie są lalki Barbie?

Tak jak zostało to już wcześniej wspomniane, producenci lalki Barbie stworzyli wiele jej różnorodnych serii, dzięki czemu dzieci mogą bawić się w dorosłe życie. Możliwości wyboru mamy naprawdę wiele, a wśród nich można wyróżnić na:

– Barbie kariera: tematyka ta została uwzględniona zarówno w odniesieniu do samej Barbie, jak i Kena. Tak więc można obecnie kupić np. Barbie piosenkarka, tenisistka, pilotka czy kucharka, Ken piłkarz. 

– Barbie fashionistas:lalka modna przyjaciółka Top Malibu; modna przyjaciółka sukienka w grochy, Ken fioletowy t-shirt i brązowe włosy; 

– Barbie color reveal: lalka fantazja jednorożec, imprezowa, syrenka, itp. 

Ponadto w każdy z tych wyżej wymienionych przykładów można wybierać z lalek w zależności od kolorów włosów. Ponieważ producenci tej marki chcą uczyć i promować tolerancję, stworzone zostały również lalki czarnoskóre itp.

Oczywiści oprócz samych lalek, jest wiele akcesoriów, typu kuchnia (dla lalki kucharki), walizki i stroje (dla lalki pilotki) i wiele więcej! Śmiało, można więc stwierdzić, że lalka Barbie może być pomysłem na nie jeden prezent.

Książki o lalce Barbie

Każda mała dziewczynka, która jest fanką lalki Barbie, z pewnością ucieszy się nie tylko z samej tej zabawki, ale i innych rzeczy, które związane są z tą marką. Wśród nich są również książki. Producenci stworzyli więc również i taką opcję do wyboru, dzięki czemu możemy w różnorodny sposób rozwijać nasze dziecko. Można wymienić tutaj np. Barbie — zadania do zmazywania.